اخبار, معرفی محصول

PreSonus کارت صداهای  Quantum ES & HDرا معرفی کرد

PreSonus کارت صداهای Quantum ES و HD را معرفی کرد.

PreSonus از ورود چهار کارت صدای جدید Quantum USB، سریES 2، ES 4، HD 2 و HD 8 به بازار خبر داد. سری جدید با داشتن پری آمپ‌های میکروفن MAX-HD طراحی شده و همچنین از ویژگی Auto Gain، مبدل‌های جدید و ورودی‌های توسعه یافته در کنار Fender، نوید ارائه بهترین عملکرد را برای سازندگان مستقل و استودیوهای حرفه‌ای می دهند.

Quantum ES

Quantum ES 2 و ES 4 کارت صداهای دسکتاپ هستند که عمدتا برای کاربران استودیوهای خانگی و کسانی که به یک کارت صدای قابل حمل نیاز دارند، مناسب هست. همانطور که از نام آنها پیداست، آنها پیکربندی‌های -in/2-out and 4-in/4-out 2 را ارائه می کنند، با ورودی‌های میکروفن و سطح لاین از طریق سوکت‌های ترکیبی XLR/TRS در پنل پشتی و خروجی‌های سطح خط ارائه شده در سه ماه. سوکت‌های TRS در کنار ورودی/خروجی MIDI 3.5 میلی متری، در پنل جلویی سوکت‌های یک چهارم اینچی TS و TRS را خواهید دید که ورودی ابزار و خروجی هدفون را ارائه می کنند – ES2 دارای خروجی هدفون است، در حالی که ES4 دارای دو خروجی هدفون است.علاوه بر ورودی/خروجی فیزیکی، رابط‌های ES نیز مجهز به عملکرد حلقه‌ای برای مسیریابی صدای سیستم هستند. کنترل‌های چرخشی پنل بالایی امکان تنظیم دستی سطح ورودی و مانیتور/هدفون را فراهم می کند- ES4 همچنین به کاربران اجازه می دهد از طریق خروجی‌های اضافی بین دو جفت مانیتور سوئیچ کنند – مجموعه‌ای از دکمه‌ها دسترسی به ویژگی‌های مهم را فراهم می کنند. مانند فانتوم پاور، عملکرد Auto Gain و speaker muting. همراه با کنترل‌های سخت افزاری، کنترل کامل از راه دور و میترینگ ورودی/خروجی دستگاه‌ها توسط یک برنامه کنترل جهانی ارائه می شود که با کامپیوتر و موبایل سازگار می باشد.

هر دو دارای پری آمپ‌های PreSonus MAX-HD  هستند که نوید پاسخ فرکانسی دقیق و با افزایش +75 دسی بل را می دهند و بر مبدل‌های 24 بیتی/192 کیلوهرتز متکی هستند ( شرکت محدوه دینامیکی 115 دسی بل را مشخص می کند.) هر کارت صدای ES همراه با یک استراک شش ماهه +Studio One همراه است.

Quantum HD

Quantum HD 2 و HD 8 به ترتیب 20-in/24-out و 26-in/36-out را ارائه می دهند. HD2 مجهز به یک جفت ورودی XLR/TRS mic/line و چهار خروجی TRS lineاست،‌ در حالی که HD 8 دارای هشت XLR/TRS mic/line و 10 خروجی TRS line است. هر دو 16 ورودی و خروجی اضافی از طریق ADAT (با نرخ نمونه تا 48 کیلوهرتز) ارائه می دهند – قابلیت مستقل به آنها اجازه می دهد تا تنظیمات موجود را گسترش دهند، یا حداکثر سه HD8 را برای مجموع 24 میکروفن، با هم ترکیب کنند. از ورودی/خروجی MIDI و S/PDIF از طریق کابل D-Sub نیز برخوردارند. HD8 همچنین دارای Word Clock I/O بر روی کانکتورهای BNC است.همانند ES از پری آمپ‌های MAX-HD و ویژگی‌های Auto Gain ES برخوردار هست، اما HD یک ورودی ابزار اضافی در پنل جلویی و همچنین یک جفت خروجی تقویت اختصاصی را دارد و همچنین از مبدل‌های 32 بیتی / 192 کیلوهرتز و محدوده دینامیکی 124 دسی بل بهره می برند. کسانی که کارت صدای Quantum HD را خریداری می کنند، یک اشتراک 12 ماهه برای Studio One+ دریافت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *